İNGİLİZCE EĞİTİM KAÇ KİŞİLİK SINIFLARDA OLMALIDIR?

Tabi özellikle eğitim kalitesini kayıtlı olduğunuzu eğitim kurumu ve içerik olumlu ya da olumsuz etkileyecektir. Öğrencilerimizin yeterliliği noktasında özellikle kalabalık sınıflarda ikincil ve üçüncül dil eğitimi almasından ziyade minimal gruplar ile eğitim alması öncelikli tercihi olmadır. Bu hususa değinilecek olursa özellikle eğitmenle ile göz teması ve fiziksel temas mutlaka yakalanmalıdır. Ne yazık ki kalabalık eğitim kurumlarında bu konu göz ardı edilmektedir. Özel ve daha küçük kurumlar tüm eğitim programlarında az öğrenci sayısı ile maksimum başarıya mutlaka ulaşmışlardır.

Öğrencilerin de özellikle son dönemlerde bu unsur noktasında aydınlatılmıştır. Kalabalık gruplarda eğitimlerin tekrar niteliği kişi sayısına göre değişmektedir. Fakat minimal gruplarda eğitim mevcut konu takibi hakimiyeti hem de tekrar edilmeler daha fazla yapılabilmektedir.

Özel derslerde öğrencimizin ilgi alaka ve eksik yönlerine eğilimler yapılarak desteklenmektedir. Bu da eksik kalınan konular hakkında mutlaka öğrenimi kolaylaştırarak başarı sağlanacaktır.

Vip az kişi sayısı ile ders izleme avantajları

Özellikle vip eğitim tercihi olan öğrencilerin kalabalık sınıflara göre büyük avantajları vardır. Bunlar öğrencilerin başarısında ilerleme kaydedilmesi için büyük adımlardır. Öğrencinin eksik yönleri belirlenerek o alan çalışmaları ve yetenekleri gözden geçirilerek zaman kaybı ve bilinen konuları tekrara düşülmeme hedeflenmektedir.

Öğrenciler arası seviye dalgalanmaları mevcut olabilmektedir fakat kişi sayısı az durumlarda geride kalan öğrencinin konu tekrarı ya da total seviyeye ulaşımı daha kolay olacaktır.

Konular uygun görülen zaman içerisinde ne fazla zaman kaybı yapılarak ne de genel sahaya yaydırılarak anlatılmaktadır. İdeal ders saati mutlaka kullanılan materyal ile paralel yürütülerek tam zamanlı bitirilmesine özen gösterilmektedir.

Baheçelievlerde Vip dersler hangi durumlarda tercih edilmelidir?

Velilerimiz ve öğrencilerimiz için daima eğitim ön planda tutulmalı. Tüm eğitim programlarında minimum kişi sayısının azlığı öğrenci için avantajdır. Bu sebepten ötürü daima tercih edilebilir.

 Bahçelievlerde Vip eğitim maliyetleri nasıldır?

Kalabalık gruplara nazaran ne yazık ki fiyatlar değişiklik göstermektedir. Fakat bu durum zamandan ve tekrara düşülen eğitim programlarından daima daha hesaplıdır. Bu yüzden özellikle tercih edilmesi gereken eğitim minimal kişi sayısında kaliteli program ve uzman eğitmenler ile çalışılmasıdır.