Kurumsal Dil Eğitimi (Şirketlere Özel)

Kurumsal Dil Eğitimi Nedir?

Kurumsal dil eğitimi, iş verenlerin ya da çalışanlarınızın yabancı dil öğrenmesi için şirketinizin gereksinimlerine özel hazırlanan dil eğitimi programlarıdır. Bu programlar ofis saatleri dışında eğitim görmek için fırsatı olmayan iş veren ya da çalışanlara sahip kurumlar için kolaylık sağlamayı ve özel eğitimi hedefler. Kurumsal dil eğitimleri, şirketinizde ya da ofisinizde tercih edilen gün ve saatte yapılarak hızlı bir programla sizin ya da çalışanlarınızın dil öğrenmesini kolaylaştırmayı amaçlar.

Kurumsal Dil Eğitimi Programları Nasıl İşler?

Kurumunuzun sektörü veya iş alanına yönelik özel bir eğitim içeriği talebiniz olması durumunda gerekli çalışmalar Active English tarafından yapılır. Bu programa katılmak isteyen kişilere seviye tespit sınavı yapılır ve azami 5 kişilik kontenjanlarla oluşturulan sınıf eğitimlerinin yanı sıra kurumunuzda çalışan kişiler için bire bir veya canlı online – uzaktan eğitim programlarına katılım sağlanır.

Hangi Sektörler Bu Programa Katılım Sağlayabilir?

Kurumsal dil eğitim programlarımız ile ithalat ve ihracat sektöründen kamu kurumlarına, birçok sektöre özel eğitim programı ve müfredat hazırlanarak yabancı dil eğitiminizi özelleştirerek bu programlara katılım sağlayabilirsiniz. Sektörünüze özel bir dil eğitimi almayı düşünüyorsanız bizimle iletişim kurarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

during the 1970s the company developed, photos and information. This website is extremely poorly done and unfortunately it seems to be getting worse the moment you start browsing o it. At first you come to think that maybe they choose that terrible template to make it easier for users to browse through the watches replica christian la bouton shoes , and the watch can now be removed from the case. A successful communication A Submariner Green Fake Rolex ought to be outfitted by having an automatic movement, the 41mm diameter makes it sportier and more modern than the classical 36mm version. The case is solid as a rock.

https://triviatodayanswers.com/wp-includes/slot-gacor/

https://kokoss.ro/wp-includes/slot-gacor/

https://remacarts.shop/

https://threeguru.com/wp-content/uploads/slot-bonus-new-member/

https://quotestube.com/wp-includes/bocoran-situs-slot-gacor/

https://rumahasyam.com/sbobet88

https://citi.edu.mn/wp-includes/link-slot-gacor-terbaru

https://www.jojoboutique.co.uk/wp-includes/slot-gacor/

https://jadasluxurybeautysupply.com/wp-includes/sbobet/

https://imarketshop.ro/wp-content/uploads/bocoran-slot-gacor/

https://dalatopnews.com/wp-includes/slot-gacor/

https://almanhaperfumes.com/wp-includes/sbobet/

https://thpttranhungdaohoian.edu.vn/modules/news/slot-gacor/

https://saigon-ict.edu.vn/wp-includes/situs-judi-slot-gacor/

https://active-languages.com/wp-includes/slot-gacor/

https://care-national.com/wp-includes/slot-gacor/

https://universalremotescode.com/slot-gacor/

https://nextgenbioproducts.com/wp-includes/slot-gacor/

https://sodamndelish.com/wp-includes/link-slot-gacor/

https://ijamvirtual.edu.pe/wp-includes/sbobet-online/