Active English Exam Center ESOL 2015

  • KET (A2) (Pre – Intermediate)

Key English Test olarak bilinen ve Cambridge English tarafından hazırlanan bu sınav, temel İngilizce yeterliliğinizi ve seviyenizi ölçer aynı zamanda İngilizce için gerekli başlangıcı yakalayabilmenizi sağlar. Active English, uzman eğitim kadrosu, University of Cambridge özel eğitim kitapları ve materyalleri  ile desteklediği eğitim programında, sizi bu sınava başarı ile hazırlar.

Cambridge English: Key, also known as Key English Test (KET), is a basic level qualification that shows you can use English to communicate in simple situations. It shows you have made a good start in learning English.

  • PET (B1) (Intermediate)

Preliminary English Test olarak bilinen ve Cambridge English tarafından hazırlanan bu sınav, orta seviyede bir İngilizce yeterlilik sınavıdır. İngilizce dil becerilerini yetkin bir şekilde kullanabildiğinizi gösterir. Active English, uzman eğitim kadrosu, University of Cambridge özel eğitim kitapları ve materyalleri  ile desteklediği eğitim programında, sizi bu sınava başarı ile hazırlar.

Cambridge English: Preliminary, also known as Preliminary English Test (PET), is an intermediate level qualification. It shows you are able to use your English language skills for work, study and travel.

  • FCE (B2) (Upper – Intermediate)

First Certificate in Englisholarak olarak bilinen ve Cambridge English tarafından hazırlanan bu sınav, üst-orta seviyede bir İngilizce yeterlilik sınavıdır. İngilizceyi; iş, eğitim ve bir çok alanda yetkin olarak kullanabileceğinizi gösterir. Active English, uzman eğitim kadrosu, University of Cambridge özel eğitim kitapları ve materyalleri  ile desteklediği eğitim programında, sizi bu sınava başarı ile hazırlar.

Cambridge English: First, also known as First Certificate in English (FCE), is an upper-intermediate level qualification. It proves you can use everyday written and spoken English for work or study purposes.

 

 

Akademik Koordinatör

Active English