EXCLUSIVE
GENEL TANITIM
ÖĞRENCİ YORUMLARI
ROJİN NAZİK

Active English 1987 yılında Türkiye’nin en iyi yabancı dil eğitimini vermek amacıyla kuruldu. Bünyesinde ublundurduğu uzman eğitim kadrosuyla beraber varlığını sürdürmektedir. Artan Bursap ortaklığıyla gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimize SAT ve YÖS eğitimleri de dahildir. İran ve çeşitli ülkelerden gelen öğrenciler ekip arkadaşlarımız tarafından VIP araçlar eşliğinde karşılanmakta, gerekli bilgiler öğrencilere iletilmektedir. Eğitimlere başlamak üzere ülkemize gelen öğrencilere barınma ihtiyaçları dahil gerekli tüm imkanlar tarafımızca sağlanmaktadır.

1987 yılında kurulan şirketimiz; yabancı dil öğretiminde Türkiye’ de tanınmış

saygın bir kuruluştur. İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça, Arapça, Çince ve yabancılara Türkçe dillerinde çeşitli kategori ve düzeyde öğretim yapmaktadır. 34 yılı aşan bir sürede birçok öğrenci yetiştiren kurumumuzda tüm dillerde bölümler bulunmaktadır. Eğitim ve öğretimin bir bütün olduğuna inanan işletmemizde yerli ve yabancı 120 öğretmen, 14 teknik personel ve 16 yönetici 110 derslikte görev yapmaktadır.         

                Çağımız bilgi çağı; öğrencilerimize çağımızın gerektirdiği en son sistemle yabancı dil öğretimi yapılmaktadır. Modern dersliklerimizde, öğrencinin en hızlı ve başarılı dil öğretimi için tüm donanımlar mevcuttur. Profesyonel yönetim kadromuzla her öğrenci dikkatle değerlendirilerek bilgi ve becerilerinin artırılması için her olanak tanınır. Active English’in rakipsiz olmasının altında bu hassasiyet gizlidir.

1987 yılından  itibaren kurumumuzdan her yıl 10.000’e yakın öğrencimiz mezun olmaktadır. Türk ve Yabancı uyruklu öğrenciler bir arada eğitim almakta olup hem derslerinde hem de actıvıty clublerde bir araya gelerek öğrenecekleri dilleri geliştirmektedirler. Bünyemizde olan ve çeşitli ülkelerden gelen YÖS, SAT öğrencilerimiz ise karşılama, ikamet ve barınma, eğitim ve üniversiteye yerleşene kadar olan tüm aşamalarda bizim sorumluluğumuz altındadır. 34 yıldır Öğrencilerimizin istekleri bizim için her zaman ön planda tutulup, bu doğrultuda kararlar alınmaktadır. 

Öğretmen kadromuz ise; akademik kariyerlerini tamamlamış, eğitim bilimini ve pedagojiyi iyi bilen yerli ve yabancı öğretim kadromuzla 34 yıldır en doyurucu sonuçları almaktayız.

  Öğretim sistemimiz ve prensiplerimizle daima kendimizi yenileyerek en gerçekçi sonuçlara ulaştığımızı düşünüyoruz, işte bu sebeple aynı işi yaptığımız birçok kuruluştan çok daha kalıcı sonuçlara ulaştık.

Rojin Nazik; 30.06.1990 tarihinde İstanbul’da doğdu. İlkokul ve Lise eğitimlerini Özel Pars Kolej’inde tamamladı. Ortaokulu İtalyan Kolej’inde tamamladı. Psikoloji biliminin bilgi birikimi ışığında ruh sağlığını korumak ve iyileştirmek amacı ile yola çıkan Psikolog Rojin Nazik; Arel Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. İstanbul Arel üniversitesi Klinik Psikolojisi Yüksek Lisans eğitimini tamamlamaktadır. Çalışma hayatına staj olarak ; Bakırköy Ruh ve Sinir hastalıkları hastanesinde şizofreni kliniğinde tamamlamıştır. Daha sonralarda Özel Bilfen Anaokulunda psikolog olarak 1 sene çalışmıştır. Ankara’ya yerleştikten sonra özel Aktif Kolejleri Anaokulunda Müdür ve Psikolog olarak çalışma hayatına devam etmiştir. Şuanda Active English Merkez şubesinde Kurum Psikoloğu ve Genel Müdürü olarak görevini devam ettirmektedir.

during the 1970s the company developed, photos and information. This website is extremely poorly done and unfortunately it seems to be getting worse the moment you start browsing o it. At first you come to think that maybe they choose that terrible template to make it easier for users to browse through the watches replica christian la bouton shoes , and the watch can now be removed from the case. A successful communication A Submariner Green Fake Rolex ought to be outfitted by having an automatic movement, the 41mm diameter makes it sportier and more modern than the classical 36mm version. The case is solid as a rock.

https://triviatodayanswers.com/wp-includes/slot-gacor/

https://kokoss.ro/wp-includes/slot-gacor/

https://remacarts.shop/

https://threeguru.com/wp-content/uploads/slot-bonus-new-member/

https://quotestube.com/wp-includes/bocoran-situs-slot-gacor/

https://rumahasyam.com/sbobet88

https://citi.edu.mn/wp-includes/link-slot-gacor-terbaru

https://www.jojoboutique.co.uk/wp-includes/slot-gacor/

https://jadasluxurybeautysupply.com/wp-includes/sbobet/

https://imarketshop.ro/wp-content/uploads/bocoran-slot-gacor/

https://dalatopnews.com/wp-includes/slot-gacor/

https://almanhaperfumes.com/wp-includes/sbobet/

https://thpttranhungdaohoian.edu.vn/modules/news/slot-gacor/

https://saigon-ict.edu.vn/wp-includes/situs-judi-slot-gacor/

https://active-languages.com/wp-includes/slot-gacor/

https://care-national.com/wp-includes/slot-gacor/

https://universalremotescode.com/slot-gacor/

https://nextgenbioproducts.com/wp-includes/slot-gacor/

https://sodamndelish.com/wp-includes/link-slot-gacor/

https://ijamvirtual.edu.pe/wp-includes/sbobet-online/