Anadil Gibi İngilizce Konuşmak

Active English ile anadil gibi İngilizce konuşmak

Anadil gibi İngilizce konuşmak imkânsız bir hedef değildir. Aslında bazı kişiler bu dili çocukluk döneminden sonra öğrenmeye çalışırsan anadilin gibi konuşmanın imkânsız olduğunu söyleyecektir. Bu söylemin doğruluğu ise tartışılır. Buna bakılmaksızın, dil öğrencileri konuşma beceri düzeylerini mükemmel hale getirmek için ve anadil düzeyinde İngilizce konuşabilmek için yıllarını ve zamanlarını ayırırlar.

Mükemmeliyetçi insanlar yaptıkları her şeyin en iyisini ve en doğrusunu yapmak ister. Diğerler insanlar ise anadil düzeyinde İngilizce konuşmanın potansiyel faydalarını bilirler:

 

  • Anadilini konuşanlar insanlar tarafından daha iyi bir şekilde anlaşılma: Anadilini konuşanlar gibi konuştukça yerel halkın seni anlaması kolaylaşır ve akıcı olur. Yanlış anlaşılma durumunda olduğundan daha az endişe duyarsın.

 

Eğer her gün her vaktinde İngilizce konuşmak zorunda kalsaydın, yaşantın daha kolay bir hale gelirdi değil mi?

 

  • İş yerinde ve normal yaşantında İngilizce konuşurken kendi öz güvenin artar: Aynı mantıkla, iş yerinde ve dışarıda İngilizce konuşman şartsa veya gerekiyorsa yine çok iyi sevide konuştuğun zaman kendine çok daha fazla güvenirsin aynı zamanda güveninde artmaya başlar.

 

Bu sadece dil becerileriyle ve yeteneğiyle ilgili değil, aynı zamanda bu seviyeye gelmek için gerekli olan istikrar ve sıkı çalışmayla da ilgilidir. Anadilin gibi İngilizce konuşmaya başlayarak iş arkadaşlarına ve günlük hayattaki arkadaşlarına sonuca başarıyla ulaştığını ve bildiğini göstereceksin.

 

  • Kendi dilin gibi İngilizce gerektiren bir iş arayışında ol: kendi dilin gibi İngilizce konuşabildiğin zaman sana tüm kapılar açılır. Anadil seviyesinde İngilizce gerektiren işler kendine ve seninle aynı düzeydeki az insana açık olacaktır. To read Fakeyourid reviews and Novelty IDs for a great deal of reasons. Probably you’ve received a college undertaking and wish a person printed up one example is uses. Want to impress your mates? Searching for a fascinating bit of memorabilia? Use your creativeness! The sky’s the Restrict. Rekabet ve yarış çok daha düşüktür ve üstün beceri düzeyi gerektiren işler sıklıkla daha kalifiyeli ve yüksek maaşlıdır.

 

Kendi dilin gibi İngilizce Konuşmana Yardımcı Olacak Beş İpucu:

  1. Farklı İngilizce Aksanlarını Tanımaya Çalış
  2. Anadil Telaffuzunu Taklit Etmeye çalış
  3. Akıcı bir şekilde İngilizce Konuşmayı Öğren ve Çabala
  4. İngilizce Deyimler Öğren ve Günlük Hayatında Kullan
  5. İngilizce Film ve Diziler İzle Ve Bilmediğin Kelimeleri Not Al