Almanca Kitap Önerileri

Active English Almanca Kitap Önerileri

Almanca kitap önerileri için başlıca tavsiyelerimizi aşağıda sizler için sıraladık ve kısaca anlattık.

Hammer’in Almanca Dilbilgisi ve Kullanımı

 

Birçok Almanca öğrencisi, “Çekiç’in Almanca Dilbilgisi ve Kullanımını” çok kıymetli bir kaynak olarak görmüştür. Bu kitap, seviyeniz ne olursa olsun, düzgün Almanca konuşabilmekle ilgili ciddi olan herkes için bulabileceğiniz ve çok iyi olan en donanımlı kitaplardan biridir.

Bu kitap zaman içinde birçok kez düzenlenir. Her baskı, İngilizce ‘den uyarlanmış birçoğunu kapsayacak şekilde en son Almanca sözcüklerle güncellenir. Okumak ve anlamak kolaydır ve Almanca dilbilgisinin ince içerikleri hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklar.

 

Schaum’un Almanca Dilbilgisi Anahatları

 

Neredeyse “Hammer’s” kadar sıklıkla ​​bahsedilen “Schaum’s Outline of German Grammar”, en doğru şekilde Almanca öğrenmek için bir başka en doğru kaynaklardan biridir. Hızlı öğrenmek için mükemmel bir ders kitabıdır ve neredeyse tüm Almanca kurslarını içerir ve tamamlar.

Bu kitap sunduğu ek kaynaklar için birkaç artı puan alır. Telaffuz alıştırması yapmak için indirebileceğiniz ses bilgilerini içerir ve becerilerinizi kendi başınıza deneyebilmeniz için cevap tuşlarıyla birlikte 400’den fazla egzersiz içerir. Bu, bir dersi tam olarak anladığınızdan emin olmak için gerçekten kıymetlidir ve kendi kendine Almanca öğrenenler için tercih sebebidir.

 

Lehr- Und Ubungsbuch Der Deutschen Grammatik

 

Hedefin Almanca öğrenmekse, ihtiyacın olan kitap kesinlikle bu. Yıllardır Almanca konuşulan coğrafyalarda yaşayan Alman öğretmenleri ve anadili İngilizce olan bireyler için güvenilir bir kaynaktır.

Diğer kitapların dışarıda bıraktığı tüm gramer inceliklerine derinlemesine ineceğinden, bunu ileri düzey öğrenciler için şart olarak düşünün. Ayrıca, Almanca yazılmış versiyon size kendinizi tamamen dilin inine girme fırsatı verecek ve bu da yeterlilik konusunda gerçekten etkili olabilir.

 

 

Großes Übungsbuch Deutsch

 

Almanca gramerinizi geliştirmek için bir kitaba sahip olmak istiyorsanız, bu çok popular Alman yayıncı Hueber’in yazdığı harika bir seçim olacaktır.

Almanca dilbilginizi öğrenmenin yanı sıra pratik yapmak daha iyi olabilir. Kitapta size bol bol pratik yapma için egzersizler sağlayacak 500’den fazla alıştırma vardır.

 

Schubert-Verlag-Çevrimiçi

 

Hâlâ öğrendiklerinizi pratik yapmanız gerekmektedir, çünkü pratik yapmak, herhangi bir dili öğrenirken gerçekten ne seviyede olduğunuzu belirlemenin tek yolu ve Almanca da buna dahildir.

Almanca dilbilgisiyle ilgili rahat olduğunuzda ve öğrendiklerinizi geliştirmek istediğinizde, Schubert-Verlag web sitesinden destek alın.

Ana sayfada, dil seviyesine göre sıralanmış birçok gerekli egzersiz bulunur. “Adjektiv” yada “Relativ” gibi belirli gramer konularını da keşfedip öğrenebilirsiniz.